Tomasz Musiał

Absolwent studiów podyplomowych w zakresie tłumaczeń specjalistycznych w języku angielskim na Uniwersytecie Śląskim oraz wydziału filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego, który ukończył w roku 2010 z tytułem magistra. Tytuł licencjata filologii angielskiej oraz wykształcenie metodyczne i pedagogiczne zdobył w Zespole Nauczycielskich Kolegiów Języków Obcych w Sosnowcu.
Jest nauczycielem języka angielskiego z dziesięcioletnim doświadczeniem, obecnie oprócz prowadzenia zajęć z języka angielskiego w Akademii pracuje w dwóch szkołach podstawowych w Będzinie, gdzie zajmuje się nauką przedszkolną, wczesnoszkolną oraz prowadzeniem zajęć indywidualnych oraz grupowych. Przez dwa lata mieszkał w Anglii, dlatego oprócz wiedzy posiada również praktyczną znajomość języka angielskiego. Podczas pobytu w Anglii pracował w biurze tłumaczeniowym gdzie zajmował się tłumaczeniami z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski.
Na zajęciach z języka angielskiego korzysta z bogatej metodologii nauczania. Potrafi w efektywny, ciekawy i przyjemny sposób uczyć języka angielskiego. Oferuje materiały pomocnicze i naukę z najnowszymi podręcznikami,  kurs jest dopasowany do potrzeb indywidualnych ucznia. Specjalizuje się w nauczaniu przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.