O KAJUNE

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

O nas

O Kajune Możesz wszystko 

Akademia KAJUNE powstała z miłości do wyobraźni. Od kilku lat wspólnie tworzymy miejsce, w którym Twoje dziecko może rozwijać i odkrywać swoje pasje, a przede wszystkim twórczo spędzać czas, którego tak potrzebuje. Na dzieci czekają zajęcia taneczne, akrobatyczne, wokalne, językowe, a nawet lekcje szycia. W każdej grupie Twoje dziecko znajdzie swoich rówieśników, aby bez przeszkód mogło rozwijać swoje umiejętności.

Oprócz zajęć w ciągu roku szkolnego przygotowujemy półkolonie i wyjazdy artystyczno-rekreacyjne do najciekawszych miejsc w całej Polsce. Nie zapominamy także o rodzicach: czekamy na Was na jodze,
zumbie i zajęciach “zdrowy kręgosłup”.

To jednak nie wszystko. Ciągle poszukujemy nowych aktywności dla dzieci, które sprawią, że w Akademia Wyobraźni KAJUNE będzie miejscem, w którym naprawdę można wszystko.

KAJUNE tworzą ludzie z pasją. Dlatego każde zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy kochają to, co robią.

I pamiętaj, że możesz wszystko.
Czekamy na Ciebie.

Współtworzymy także Fundację Uskrzydlić Marzenia, której celem jest działalność ukierunkowana na rozwój i promocję wszelkich form aktywności w dziedzinie oświaty, kultury i sztuki, a także udzielanie pomocy dzieciom i rodzicom w trudnej sytuacji życiowej. 

To jednak nie wszystko.

Ciągle poszukujemy nowych aktywności dla dzieci, które sprawią, że Kajune będzie miejscem, w którym naprawdę można wszystko.

Kajune tworzą ludzie z pasją. Dlatego każde zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy kochają to, co robią.

I pamiętaj, że możesz wszystko.

Czekamy na Ciebie.