Festiwal „Kopalnia Wyobraźni”!

22 kwietnia 2017 roku odbyła się kolejna edycja „Festiwalu Wyobraźni”, którego organizatorem była Akademia Wyobraźni „KAJUNE”. Współorganizatorem wydarzenia była również „Kopalnia Kultury” dlatego też nasz festiwal odbył się pod szyldem „Kopalnia Wyobraźni”.
.
Coroczna organizacja festiwalu ma na celu wspieranie dzieci i młodzieży w doskonaleniu swojej pasji oraz popularyzacja wszelkich form talentu. Przyjazna atmosfera oraz profesjonalizm w czasie trwania tego wydarzenia pomaga osiągnąć zamierzone cele.
Podczas festiwalu widzowie mieli okazję podziwiać wyniki ciężkiej pracy dzieci uczęszczających na co dzień na zajęcia do akademia. Rozwój swoich pasji i talentów zaprezentowali poprzez profesjonalne występy, które były przygotowywane od początku sezonu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom co po całym evencie potwierdziła nasza publiczność. Radość i satysfakcję dzieci i młodzieży po udanych wykonach oraz zadowolenie rodziców napędza Nas do dalszego działania i rozwoju na tle artystycznym i stworzeniu idealnego miejsca, w którym każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
„Wyjątkowy festiwal, w którym możesz podzielić się swoją życiową pasją z innymi!
Spełnić marzenie o wystąpieniu na profesjonalnej scenie oraz udoskonalić swój talent!”

.

W trakcie festiwalu została rozstrzygnięta IV edycja konkursu „Kopalnia Wyobraźni”, który odbył się 30 marca 2017r., w siedzibie Akademii. Konkurs był podzielony na trzy kategorie: Impresje Taneczne, Wokalne i Artystyczne. Laureaci konkursu wystąpili ponownie na festiwalu prezentując swoje umiejętności dla szerszej publiczności.
Poniżej udostępniamy krótką fotorelację z obu wydarzeń.

Click here to change this text